top

Czyżby nadszedł w końcu ten dzień, kiedy kończy się budowa / remont.

Dziś ostatni fachowcy od drobnych wykończeń oddają klucze do Naszego domu/ biura. Wszędzie jest biało od pyłu. Okna brudne, podłoga w farbie, łazienka nie nadaje się do użytku. Ręce opadają i już tylko myślisz: „ kto to posprząta i kiedy – kolejne tygodnie poświęcone na budowę / remont.

Nie przejmuj się, taka sytuacja dotyka niemal każdego. Robotnicy nie posprzątali po sobie dokładnie, ponieważ nie należy to do ich obowiązków. Możesz zrobić to Sam, ale dla twojego zdrowia i oszczędzonego czasu lepiej zleć sprzątanie nam.

Profesjonalna grupa pracowników wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt oraz środki chemiczne najlepszych marek doprowadzi obiekt do pełnej użyteczności szybko i skutecznie. Posiadamy odkurzacze i maszyny przemysłowe do odsysania pyłów niebezpiecznych wszystkich klas.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu opracowaliśmy system sprzątania, dzięki któremu usuwanie pyłu i kurzu jak również filmu cementowego i gipsowego wykonywane jest skuteczniej od tradycyjnie stosowanych metod. W praktyce sprawdziliśmy wiele dostępnych na rynku środków chemicznych i wśród nich wybraliśmy te, które radzą sobie z przedmiotowymi zabrudzeniami najskuteczniej. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Sprzątamy po remoncie wszelkiego rodzaju powierzchnie.

Zlecenia realizujemy: Gdańsk, Sopot, Gdynia, oraz na terenie wszystkich miejscowości w okolicach trójmiasta.

Nie uznajemy kompromisów, jeśli chodzi o jakość.